Co mě trápí

MUDr. Milan Odehnal
MUDr. Miroslav Chochola
Krém na pokožku Zobrazit v plné velikosti

Krém na pokožku

Silně hydratační krém s prokrvujícím účinkem. Vhodný proleženiny a papírovou pokožku.

Více informací

495 Kč (s DPH)

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Krém na pokožku:

OnlyPapaya krém na pokožku je zvlhčující krém, který napomáhá správnému prokrvení pokožky díky extraktu s 80 %  výtažku z Papáje. Tento krém dodává pokožce potřebnou hydrataci pro její přirozenou pružnost a hebkost. Po aplikaci krému je pokožka dlouhodobě hydratovaná a hebká. Je především určený na velmi suchou a citlivou pokožku rukou a nohou náchylnou na zranění, které se někdy přezdívá papírová kůže. Vyzkoušejte Papaya krém na pokožku a navraťte suché a poškozené pokožce její přirozenou pružnost a vzhled. V případě, že trpíte lupénkou, či jinýmikožními problémy, skvělé výsledky zaručeny v kombinaci s Only Papaya Gelem podporující hojení.

 

Hlavní výhody:

  • hydratace pokožky
  • prokrvení pokožky
  • navrácení pružnosti
  • krém na ruce

 

Návod k použití:

Používejte na chronicky suchou, podrážděnou nebo přecitlivělou pokožku. Vhodné pro kůži trpící špatným prokrvováním a hojením ran. Při aplikaci na pokožku hojících se ran aplikujte dvakrát až třikrát denně na postižené místo a v jeho bezprostředním okolí (rozetřete na plochu trojnásobku velikosti poranění). Pro rány na horních i dolních končetinách aplikujte na celý povrch poraněné končetiny. Jakmile se postižené místo zhojí, aplikujte Krém na pokožku alespoň 1x denně, aby náležitě proběhla regenerace pokožky a stav vaší kůže zůstal zachován.

 

Složení:

Aqua, Carica Papaya, Oryza Sativa (Rice Bran) Oil, Cetostearyl Alcohol, Caprylic capric triglycerdies, Ceteareth-20, Oleyl Erucate, Hippophae rhamnoides (Seabuckthorn) Oil, Tocopherol Acetate, Tocopherol, Sorbitol, Allantoin, Xanthan Gum, Sodium Hyrodymethyl Glycinate, Phenoxyethanol, Clove Bud Essential Oil.

 

 

Upozornění:

Pokud vaše potíže přetrvávají, poraďte se se svým praktickým lékařem. Výrobek obsahuje phenoxyethanol. Spotřebujte nejpozději do 12 měsíců po otevření obalu. Skladujte při teplotách nižších než 30° C.
Výrobek je dle NEPaR (ES) č.1223/2009 registrován v Evropském registru notifikace kosmetických přípravků (CPNP) pod č.1543717.Proč papaya?