Co mě trápí

MUDr. Milan Odehnal
MUDr. Miroslav Chochola
Gel na popáleniny Zobrazit v plné velikosti

Gel na popáleniny

Gel na ošetření popálenin, spálenin od slunce a hojení ran. Svým chladivým účinkem přináší rychlou úlevu od bolesti.

Více informací

428 Kč (s DPH)

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Gel na popáleniny

Speciálně vyvinutý přípravek pro ošetření popálenin a spálenin od slunce. Svým chladivým účinkem přináší rychlou úlevu od bolesti. Tento kosmetický přípravek obsahuje enzym Papain, který má protizánětlivé a antibakteriální účinky, čímž dokáže spolehlivě ochránit popáleniny před infekcí. Zároveň podporuje regeneraci kůže a tím urychluje hojení ran. Díky výborným výsledkům jsou přípravky s Papainem používány v australských nemocnicích při léčbě popálenin. Gel se také používá jako přípravek po opalování na spáleniny od slunce. Využijte léčivých schopností papáji jako první pomoc při popáleninách v domácnosti a spálených zad od slunce.
Pro podporu finálního zahojení rány lze použít také v kombinaci OnlyPapaya Krémem na pokožku.

 

Hlavní výhody:

  • ošetření popálenin a spálenin
  • protizánětlivé a antibakteriální účinky
  • úleva od bolesti
  • urychluje hojení ran

 

Návod k použití:

Lehce natřete na popálené místo a v případě potřeby opakujte. Na citlivá místa aplikujte velmi šetrně. Neaplikujte na rozsáhlé popáleniny. Pokud se objeví podráždění kůže, obraťte se na svého lékaře. Pro zachování chladivého účinku výrobek skladujte v lednici. Pro následnou regeneraci pokožky je vhodné používat i Krém na pokožku z řady Only PapaYA.

 

Složení:

Carica Papaya Extract, Panthenol, Hydrogenated Oil, Sodium Hydroxymethylglycinate, Sclerotium Gum, Phenoxyethanol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Pelargonium Gravendens Roseum (Geranium) Oil.

 

Upozornění:

Pokud vaše potíže přetrvávají, poraďte se se svým praktickým lékařem. Výrobek obsahuje phenoxyethanol.

 

Spotřebujte nejpozději do 12 měsíců po otevření obalu. Skladujte při teplotách nižších nežli 30° C.
Výrobek je dle  NEPaR (ES) č.1223/2009 registrován v Evropském registru notifikace kosmetických přípravků (CPNP) pod č.1543379.Proč papaya?