Co mě trápí

MUDr. Milan Odehnal
MUDr. Miroslav Chochola
Papaya pleťový krém Zobrazit v plné velikosti

Papaya pleťový krém

Hydratační krém proti vráskám a pěstící pleť.

Více informací

595 Kč (s DPH)

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Papaya pleťový krém

Papaya pleťový krém je hydratační krém na obličej a dekolt. Díky jedinečnému obsahu účinných látek, mezi které patří Papája, Hyaluron, olej z Para ořechů a Akai bude vaše pleť hydratovaná a vláčná. Tento přírodní kosmetický přípravek je vhodné používat jako denní krém proti vráskám. Papaya pleťový krém hydratuje pokožku, čímž zabraňuje jejímu vysoušení a předchází tak tvorbě či prohlubování vrásek. Po užití tohoto pleťového krému bude vaše pleť pevnější a hebčí. Pro umocnění efektu doporučujeme používat s Papaya sérum pro krásnou pleť bez vrásek.

 

Hlavní výhody:

  • hydratace pleti
  • vyhlazení vrásek a ochrana před vznikem vrásek
  • vypnutí pleti
  • krém na suchou pleť

 

Návod k použití:

Papaya pleťový krém vmasírujte do pokožky v obličeji, krku a dekoltu. Krém můžete také použít i na celé tělo. Lehkým masírováním se napomáhá lepšímu vstřebávání krému do pokožky.

 

Upozornění:

Pokud vaše potíže přetrvávají, poraďte se se svým praktickým lékařem. Výrobek obsahuje phenoxyethanol. Spotřebujte nejpozději do 12 měsíců po otevření obalu. Skladujte při teplotách nižších než 30° C.

 

Výrobek je dle  NEPaR (ES) č.1223/2009 registrován v Evropském registru notifikace kosmetických přípravků (CPNP) pod č.1543717Proč papaya?