Co mě trápí

MUDr. Milan Odehnal
MUDr. Miroslav Chochola
 Jana (26):

 Občas se stane že mě moje kočka škrábne, ale díky gelu podporujícímu hojení od Only PapaYa jsou moje ruce bez škrábanců. Stačí si gel pravidelně mazat na postižené místo a škrábanec během pár dní zmizí.
                                                                                                             více informací...

 

 Karel CH.

 Popáleniny i bolest končetin se po pravidelné aplikaci produktů Only-PapaYA zcela zmizely a to ve velmi krátkém čase.
                                                                                                             více informací...
 
 
 

 Žaneta H.

Ráda bych se podělila o výsledky užívání luxusní kosmetiky Only Papaya, kterou jsem začala používat pravidelně zhruba před 4 měsíci.
Bohužel často trpím na opary a vyzkoušela jsem všechny dostupné prostředky, které nabízí naše lékárny I pres babské rady.
Až s pomoci Paw balm OnlyPapaya jsem dosáhla viditelných výsledků. Puchýřek se sice udělá, ale celková doba hojení se z 9-14ti dnů zkrátila na bezmála 6dní. 
Dále jsem dlouho hledala nějaký opravdu vhodný denní krém, který by během dne nevysušoval moji plet.
Na noc pouzivam Active Treatment Sérum a po probuzení, když si obličej umyji studenou vodou je moje pleť krásně vypnutá a hladká.
Přes den používám pleťový krém, který je vhodný i jako podkladový krém pod make-up. 
Nakonec je v mém kosmetickém kufříku Activated Healing Gel Only Papaya a Moisturising Skin Support Only Papaya. Oba výrobky mi vyhovuji při ošetření menších drobných poranění. Ať už se v práci říznu o papír nebo se spálím při pečení. Dříve mi takové ranky způsobovaly nepříjemnosti z důvodu delší doby hojení. Teď, díky kosmetice OnlyPapaya se nemusím obávat menších nehod.  
Kosmetiku jsem také doporučila známým, kteří máji male děti, tam je výskyt škrábancům, odřenin a jiných ran daleko castejsi a ti si nemohou výrobky vynachválit
 

Vanda P.

Sérum je skvělé, je po něm velmi jemná pleť a u krému jsem se obávala, aby nebyl moc mastný, ale opět mě moc potěšila jeho lehoučká konzistence, takže myslím, že oba výrobky mohou klidně používat i lidé se smíšenou a normální pletí. Uvidíme po delší době používání.Proč papaya?